kalendarzyk  |  opinie  |  kontakt

Kalendarzyk

Spektakl w MSA w Mińsku Mazowieckim (2017-09-20)

Obraz znaleziony dla: czerwony kapturekDzieci z Przedszkola Kleksik już wkrótce, będą mieli kolejną okazję na spotkanie z teatrem. Tym razem zapraszamy Was, na przedstawienie pt. " Czerwony Kapturek", które odbędzie się w MSA.

Ta piękna bajka, napisana na podstawie tekstu Jana Brzechwy, pokaże naszym przedszkolakom, że świat ludzi i zwierząt jest sobie bliski, a wilk nie zawsze musi być zły.

Zapraszamy:)

Wycieczka do Teatru i Sali Zabaw FunPark Digiloo:) (2017-09-06)

Obraz znaleziony dla: wycieczka rysunek Serdecznie zapraszamy przedszkolaków z grup starszych na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę.

W Teatrze Baj, obejrzymy spektakl pt. "Tymoteusz wśród ptaków", a później zapraszamy do wspólnej zabawy w sali zabaw FunPark Digiloo.

Sczegóły u wychowawców grup.

Zapraszamy :)

Wakacje (2017-06-26)

Obraz znaleziony dla: wakacje

Jedziemy na wakacje

do lasu, nad wodę.
Prosimy ciebie, słonko
o piękną pogodę.
Jedziemy na wakacje
nad morze, na plażę.
Kolorowe muszelki
przynieś, falo, w darze.
Jedziemy na wakacje
w te góry wysokie.
Nie chowajcie się, szczyty,
za mgłą, za obłokiem.
Jedziemy na wakacje
Na Mazury? Może!
Wyjrzyj z krzaków, prawdziwku,
czekaj na nas w borze!

Dzień Dziecka 2017 (2017-05-31)

Obraz znaleziony dla: dzien dziecka rysunekSerdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, uczęszczające do naszego Przedszkola, na wspólne obchody Dnia Dziecka.

Specjalnie dla Was, przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, bo chcemy, abyście tego dnia czuli się wyyyyyyyyyyyjątkowo:)

W programie min:

- grill

- malowanie buziek

- clown

- wata cukrowa

- pyszny, słodki catering, przygotany przez Restaurację Dębianka

Imprezę, poprowadzą animatorzy z firmy "Kreatorzy imprez", a dzieci, powita Maskotka........ niespodzianka:)

Zapraszamy:)

Kino 3D- Smerfy i wycieczka do ZOO (2017-05-16)

Obraz znaleziony dla: zoo rysunekZapraszamy dzieci na kolejną wycieczkę. Tym razem udamy się do Kina, na spotkanie z ulubionymi bohaterami dzieci Smerfami,a póżniej odwiedzimy warszawskie Zoo, gdzie będziemy mieli mozliwość oglądania różnych gatunków zwierząt, z bliska.

Zapraszamy:)

Dzień Mamy i Taty 2017 (2017-05-16)

Obraz znaleziony dla: wierszyk na dzień mamySerdecznie zapraszamy na uroczyste obchody Dnia Mamy w naszym przedszkolu.  Przedszkolaki, przygotowały z tej okazji wspaniałe występy, na kórych zaprezentują swoje umiejętności wokalne i taneczne, a ich małe rączki wykonały własnoręcznie cudne niespodzianki.

Zapraszamy:)

Niezywkłe przygody Misia Usztaka w MBP (2017-04-28)

Znalezione obrazy dla zapytania miś uszatek rysunek Z okazji 60 urodzin Misia Usztaka, MBP w Mińsku - Mazowieckim zaprosiła nas na lekcję biblioteczną o niezwykłych przygodach Misia z klapniętym uszkiem. O tym jakie ciekawe przygody przeżył Miś i jego przyjaciele, starszaki dowiedzą się już wkrotce...

Zapraszamy serdecznie:)

Maj - miesiąc z książką w tle. Do Kleksika zawita Biblio - wózek (2017-04-28)

Znalezione obrazy dla zapytania książka rysunekWszyscy wiemy o tym, że maj to miesiąc książki. Z tej właśnie okazji, do naszego Przedszkola, zawita Biblio - wózek z MBP w Mińsku- Mazowieckim. Biblio - wózek jest to akcja, promująca czytelnictwo wśród dzieci i na nasze zproszenie ,sympatyczne panie z biblioteki ,odwiedzą nasze, Kleksikowe dzieci z wózkiem peeeeeełnym, ciekawych i kolorowych książek.

Zapraszamy:)

Spektakl - Księga Dżungli (2017-04-24)

Znalezione obrazy dla zapytania księga dżungli rysunek Księga Dżungli to spektakl, który został przygotowany z miłości do nauczania oraz rozbawiania najbardziej wymagającego, młodego widza.

Zapraszamy na podróż Mowgliego,Balu i Bagery po rozległej , indyjskiej dżungli. Wszystko to w pięknej, malowniczej scenerii, przy udziale barwnych postaci z wykorzystaniem pięknych, mądrych pieśni.

Zapraszamy:)

Przedstawienie w MSA - Piękna i Bestia (2017-04-02)

Znalezione obrazy dla zapytania piękna i bestiaPiękna opowieść, która wciąż zachwyca wszystkie dzieci. Wiele mówi o takich wartościach jak miłość, przyjaźń, dobro. Bajka w której jest piękna dziewczyna, zaklęty książe, tajemnica i jak to w bajkach bywa, szczęśliwe zakończenie.

Wspaniałe przedstawienie z przepiękną scenerią, będziemy mogli zobaczyć już wkrótce w MSA

Zapraszamy :)

projekt graficzny: 
Agencja reklamowa E-HO