kalendarzyk  |  opinie  |  kontakt

Kalendarzyk

Dzień Mamy i Taty w Kleksiku (2018-05-18)

Obraz znaleziony dla: dzień mamyWszystkie dzieci z Przedszkola Kleksik zapraszają kochanych rodziców na uroczystości związane z obchodami Dnia Mamy i Taty, które w tym roku, podobnie  jak w latach poprzednich, będą rozłożone na kilka dni.

Zapraszamy serdecznie:)

Wycieczka do Parku Jurajsko - Botanicznego w Kołacinku (2018-04-19)

Obraz znaleziony dla: wycieczka rysunek

Serdecznie zapraszamy dzieci z naszego przedszkola na wycieczkę do Parku Dinozaurów.

W programie min. Spracer bajkową ścieżką, "Gorączka Złota", przejażdżka Bajkową Kolejką, gry i zabawy na świeżym powietrzu, a także mnóstwo innych atrakcji dla dzieci:)

Zapraszamy :)

Spektakl w MSA - Plastusiowy Pamiętnik (2018-04-18)

Obraz znaleziony dla: plastusiowy pamiętnik rysunekKolejny raz, dzieci z naszego przedszkola, będą miały okazję obejrzeć przedstawienie, które będzie wystawione w sali koncertowej MSA w Mińsku Mazowieckim.

Tym razem spotkamy się z przesympatycznym ludzikiem z plasteliny - Plastusiem. Wspólnie z Nim, przeżyjemy mnóstwo ciekawych i zabawnych przygód.

Zapraszamy:)

Warsztaty ekologiczne - Miodokracja (2018-03-28)

Obraz znaleziony dla: pszczoły rysunek

W najbliższy czwartek, do naszego przedszkola zawitają pszczoły:) W ramach warsztatów ekologicznych, dzieci z naszego przedszkola, będą miały okazję zobaczyć z bliska pszczoły, poznać ich życie, a na koniec posmakować pysznego miodu...

Zapraszamy serdecznie:)

Teatrzyk -" Wiara w siebie może wszystko, czyli skarbów wysypisko" (2018-03-05)

Obraz znaleziony dla: teatr rysunek

W najbliższą środę, nasze przedszkole odwiedzą aktorzy ze studia artystycznego Akada z przedstawieniem dla dzieci. Aktorzy w zabawny sposób przedstawią przedszkolakom wiedzę na temat zdrowego odżywiania, zachęcą do aktywności fizycznej oraz poruszą temat segregacji smieci:)

Zapraszamy :)

Wizyta w MBP - spotkanie z Babcią Józefinką (2018-02-21)

Obraz znaleziony dla: czytanie książekJuż wkrótce, dzieci z naszego przedszkola, wybiorą się do MBP, gdzie tajemnicza Babcia Józefinka wprowadzi przedszkolaki w zaczarowany świat bajek...

Zapraszamy

Bal wiosenny - wiosna w kolorach (2018-02-19)

Obraz znaleziony dla: rysunek wiosny Już wkrótce w naszym przedszkolu odbędzie się Bal wiosenny - wiosna w kolorach. 21 marca, zawita do nas Pani Wiosna, a wraz z nią pełno słońca i kwiatów. Z tej właśnie okazji zachęcamy wszystkie dzieci, aby ubrały się we wszystkie kolory tęczy i razem z nami przywitały zacnego gościa...

Zapraszamy :)

Wycieczka wiosenna do Wioski pod Kogutem (2018-02-19)

Obraz znaleziony dla: kogucik rysunekZapraszamy serdecznie wszystkie dzieci z najstarszych grup na wycieczkę do "Wioski pod Kogutem". Podczas tej wiosennej wyprawy, dzieci zobaczą w jaki sposób wytwarza się mleko,masło, chleb, bułeczki podczas warsztatów tematycznych pod hasłem' Pszenica i mleko". Opróćz tego czeka nas dużo dobrej zabawy i konkursów na świeżym powietrzu.

Zapraszamy :)

Awanturka z leśnego podwórka - spektakl dla najmłodszych w MSA (2018-02-19)

Obraz znaleziony dla: lisek i las rysunek

Awanturka z leśnego podwórka”, to pełna przygód i humoru bajka dla Najmłodszych. Kolorowa i rozśpiewana. Odbywa się w prawdziwej leśnej scenerii. Opiera się na interakcji z dziećmi, które biorą czynny udział w przygodach leśnych bohaterów.

Dzieci nauczą się od zwierząt, że wzajemna miłość i szacunek są najważniejsze w życiu, a zgoda pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile.

Zapraszamy serdecznie.:)

Stomatolog w Kleksiku (2018-02-12)

Obraz znaleziony dla: dentysta rysunek Już niedługo do naszego przedszkola przyjdzie Pani Stomatolog. Nasze przedszkolaki, były już w gabinecie stomatologicznym, a teraz będą miały okazję dowiedzieć się w jaki sposób można zapobiec próchnicy i chorobom przyzębia i  jak dbać o swoje pierwsze, mleczne, ząbki.

Tego wszystkiego dowiedzą się już wkróce w przedszkolu:)

projekt graficzny: 
Agencja reklamowa E-HO