kalendarzyk  |  opinie  |  kontakt

Kleksik

Przedszkole Kleksik istnieje od roku 2007.
Jest to pierwsza placówka profilowana w Mińsku Mazowieckim.
Zostało założone z myślą o rozwijaniu twórczości u najmłodszych dzieci. Kadra przedszkolna to dziewczyny z zamiłowaniem do sztuki, malarstwa, chcące zarazić tą pasją dzieci. Z roku na rok przedszkole rozbudowuje się. Obecnie zajmujemy dwa budynki w których mieści się
5 grup wiekowych (2,5 – 6 lat). Jako jedyne Przedszkole Niepubliczne w mieście posiadamy dwa place zabaw. Jeden z nich to zielony ogród wyposażony w bezpieczny sprzęt do zabaw firm: Step 2 i Little Tikes, drugi to utwardzona nawierzchnia przeznaczona do jazdy dziecięcych rowerków, oraz organizacji plenerowych imprez, których w naszym przedszkolu nie brakuje.

Przedszkole Kleksik to jedyna placówka w Mińsku Mazowieckim, wyposażona w nowoczesny system interaktywnej rozrywki grupowej - Magiczną Ścianę.

Staramy się aby nasze przedszkole było wypełnione ciepłem i miłością oraz zrozumieniem dla dziecięcych potrzeb.

Jesteśmy otwarci na potrzeby społeczno – emocjonalne dzieci, dlatego też wychodząc naprzeciw państwa oczekiwaniom, w naszym przedszkolu będzie pierwszy oddział integracyjny, dla dzieci niepełnosprawnych. Będzie to jedyny oddział integracyjny 
w Przedszkolu Niepublicznym na terenie naszego miasta.

Zapraszamy wszystkie dzieci, aby pod czujnym okiem nauczyciela - wychowawcy,  psychologa i logopedy mogło rozwijać się w naszej placówce. 
Dołożymy wszelkich starań aby rozwój ten przebiegał harmonijnie na wielu płaszczyznach.

Zapraszamy do naszego przedszkola


prezentacja PDF

KLEKSIKOWE OSIĄGNIĘCIA
projekt graficzny: 
Agencja reklamowa E-HO