kalendarzyk  |  opinie  |  kontakt

Przedszkole kleksik - opinie

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszym przedszkolu.

Jeśli chcesz możesz także dodać swoją opinię używając poniższego formularza.
Pamiętaj! Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne.

Imię i nazwisko:

Twoja opinia:


*Opinie nie mogą zawierać treści wulgarnych. Nie mogą wprowadzać w błąd, naruszać godności oraz zasad moralnych innych osób.
ola sztańska (2014-05-02)
wiecie ja chodziłam do kleksika i jestem zadowolą miłe panie polecam100/100 no super:)

MAŁGORZATA LASEK (2012-07-20)
W PRZEDSZKOLU KLEKSIK BARTUŚ SPĘDZIŁ 4 LATA WSPANIAŁYCH CHWIL DZIĘKUJE ZA OPIEKE I MILE SPĘDZONY CZAS . ZAWSZE TE PRZEDSZKOLE ZOSTANIE W SERCU MOIM I BARTUSIA .DZIEKUJE ZA TAK WSPANIAŁĄ OPIEKE POZDRAWIAM
Aneta Rozwadowska (2011-07-04)
Moja córka uczęszcza do przedszkola Kleksik już prawie dwa lata i na szczęście będzie tam również chodziła do "zerówki". Piszę "na szczęście" nie bez powodu. To w tym przedszkolu Gabrysia nauczyła się tańczyć i głośno śpiewać, dzięki zajęciom plastycznym wie jak zamienić białą kartkę w świat marzeń, wie jak wygląda jej stopa odciśnięta na papierze, wie, że przed jedzeniem myje się rączki, a po jedzeniu ząbki. Czeka na dzień swoich urodzin, bo wie, że tego dnia będzie królową. Moja córka dzięki zbiórce maskotek (i nie tylko) wie co to znaczy pomagać innym dzieciom, zna zasady gry fair play, umie bawić się jak również pracować w grupie i ma mnóstwo ciekawych pomysłów na spędzenie popołudnia w domu.
Iwona Piętka (2011-03-31)
Osobiście mogę się wypowiadać się o tym przedszkolu w samych superlatywach. W pierwszych dniach gdy mój syn zaczął uczeszczać do przedskola Kleksik byłam bardzo miło zaskoczona,że odbierając dziecko z przedszkola miałam zdawaną relację z dnia mojego dziecka, czego niestety nie doświadczałam w poprzednim przedszkolu. Jeśli chodzi o podejscie do dzieci to najlepszym świadectwem jest to, że mój syn na hasło przedszkole nie zalewa się łzami i zawsze kiedy go odbieram witamnie szerokim uśmiechem.
projekt graficzny: 
Agencja reklamowa E-HO